Blog > Komentarze do wpisu
Anna znaczy łaska...

Stylizacja z makami. Ja z moją córeczką.Imię Anna pochodzi z języka hebrajskiego od słowa channah (wdzięk, łaska). Imię Anna oznacza: miła, łagodna i przyjemna.

Anna to osoba niezwykle oddana rodzinie, dzieciom i mężowi, których ceni bardziej niż towarzystwo. Anna jest wrażliwa na uroki krajobrazu, lubi naturę, spokój, zgodę i harmonię we własnym środowisku. Anna dobrze radzi sobie również w życiu zawodowym i kształci się na wybitną specjalistkę, zdobywa pieniądze i sławę.

Imieniny - 26 lipca

Świętych o imieniu Anna jest około 30. Swoją popularność imię to zawdzięcza Świętej Annie, matce Najświętszej Marii Panny. W Polsce miejscem jej kultu jest Góra św. Anny koło Opola.

Filcowe maki na czarnym swetrzeŻyczę więc wszystkim Annom, Andziom, Aneczkom, Aniom, Ankom, Anulom, Anulkom, Anusiom miłości, która wszystko zwycięża, zdrowia, które pozwoli nam się nią cieszyć i pieniędzy, aby nie martwić się o jutro.

Zdjęcia, które zamieściłam przedstawiają mnie w sweterku ozdobionym aplikacją z filcu. Maki są naszywane na bluzkę. "makową stylizację" dopełniają kolczyki wykonane w technice filcowania na sucho. Wszystkie przedstawione rzeczy tj. bluzka i kolczyki są mojego autorstwa i wykonania.

 

wtorek, 26 lipca 2011, tupikowa

Polecane wpisy

Wszystkie prace i zdjęcia przedstawiane za pośrednictwem bloga są własnością autorki. W innych przypadkach wyraźnie to zaznaczam. Kopiowanie, wykorzystywanie, rozpowszechnianie, przetwarzanie zdjęć, tekstów, a także wzorów prac jest zabronione. Zakochałaś/eś się w jakimś projekcie prezentowanym na moim blogu i chcesz go dla siebie?! Napisz, zobaczymy co da się zrobić :D.